Ogłoszenia parafialne, XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 lipca 2020r.

  1. Dzisiaj po każdej mszy świętej święcimy pojazdy na parkingu przed kościołem. Wypominki za zmarłych o 17.30.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:

Środa – wspomnienie św. Marty,

Piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera,

I sobota miesiąca – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Konferencja przed chrztem o 16, różaniec o 17. W tym dniu przypada 76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O godzinie 17 będą biły dzwony wzywając nas do modlitwy za powstańców.

  1. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna po mszy o 10.30. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny, tzw. „Porcjunkuli”, poprzez nawiedzenie katedry, konkatedry, bazyliki mniejszej lub kościoła parafialnego i odmówienie pobożnie ‘Ojcze nasz’ i ‘Wierzę’.
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone do skarbonek na potrzeby naszego kościoła oraz wpłaty na nasze konto parafialne.
  3. W związku z trwającym stanem epidemii nie ma wizyt u chorych w pierwsze piątki i soboty miesiąca. Można natomiast umawiać się telefonicznie na indywidualne odwiedziny chorych. Prosimy dzwonić na numer komórkowy parafii podany na stronie internetowej.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.