Ogłoszenia parafialne, XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 lipca 2020r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Włączamy się w akcję MIVA Polska „1 grosz za 1 kilometr” i przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na pojazdy dla misjonarzy.
  2. W tym tygodniu przeżywamy:

Środa – święto św. Marii Magdaleny, po mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity,

Czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy,

Piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,

Sobota – święto św. Jakuba, Apostoła.

1. W przyszłą niedzielę będziemy święcili pojazdy mechaniczne po każdej mszy świętej na parkingu przed kościołem. Wypominki za zmarłych o 17.30.
  2. W związku z trwającym stanem epidemii nie ma wizyt u chorych w pierwsze piątki i soboty miesiąca. Można natomiast umawiać się telefonicznie na indywidualne odwiedziny chorych. Prosimy dzwonić na numer komórkowy parafii podany na stronie internetowej.
  3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:

Kamil Damian Zdziebłowski, kawaler i Magdalena Sarapuk, panna. Obydwoje z par. tut. Zapowiedź druga.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Narzeczonych polecamy modlitwie wszystkich parafian.