Ogłoszenia parafialne, XIV niedziela zwykła, 5 lipca 2020r.

1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna po mszy o 10.30.
  2. W tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,

Środa – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera,

Sobota – święto św. Benedykta, opata i patrona Europy.

1. W przyszłą niedzielę ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na remont dachu w naszym kościele.
  2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu msze święte będą odprawiane w naszym kościele w następującym porządku: dni powszednie o 7 i 18 a w niedziele o 7, 9, 10.30, 18 i 20. Chrzty są udzielane podczas mszy o 10.30 (poza I niedzielą miesiąca).
  3. Poszukujemy osoby, która mogłaby pomagać w czasie wakacji w kiosku parafialnym. Zgłoszenia do ks. proboszcza lub do p. Wojtka w kiosku.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:

Łukasz Markowski, kawaler z par. tut. i Izabela Maria Szymańska, panna z Par. Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku. Zapowiedź pierwsza.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Narzeczonych polecamy modlitwie wszystkich parafian.