Ogłoszenia duszpasterskie, V NIEDZIELA WIELKANOCY, 10 maja 2020r.

 1. Przypominamy, że w naszym kościele mogą przebywać aktualnie 53 osoby. Zajmujemy miejsca w dużych ławkach, które są oznaczone naklejkami, po kolei od początku ławek w stronę wyjścia. Ułatwi to innym orientację ile jest jeszcze wolnych miejsc. W kościele obowiązuje noszenie maseczek i dezynfekcja rąk. Na szklanych drzwiach wisi kartka ze wskazaniami odnośnie przebywania w naszym kościele. Prosimy o przestrzeganie tych wytycznych.
 2. Do czasu przywrócenia swobodnego uczestniczenia wiernych w mszach świętych w naszym kościele będzie odprawiana dodatkowa msza w niedzielę o godzinie 20.00. 
 3. W tym tygodniu przypada:
  • Środa – wspomnienie NMP z Fatimy, po mszy wieczornej Nabożeństwo Fatimskie,
  • Czwartek – święto św. Macieja, Apostoła, po mszy wieczornej Nabożeństwo do św. Jana Pawła II
  • Sobota – uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski,
 4. I Komunia Święta w naszej parafii została przełożona (po konsultacji z rodzicami) na 20 września 2020r., natomiast Rocznica na 27 września. Komunikaty dotyczące dalszych przygotowań do tych uroczystości będą podawane w ogłoszeniach parafialnych i zamieszczane na stronie internetowej parafii oraz na profilu Fb w zakładce „I Komunia Święta”
 5. Nabożeństwa Majowe są odprawiane w naszym kościele w dni powszednie po mszy wieczornej (ok. 18.40) a w niedziele o 17.30.
 6. Bardzo dziękujemy wspólnotom neokatechumenalnym z naszej parafii, które własnym kosztem i wysiłkiem pomalowały kaplicę św. Faustyny oraz Odnowie w Duchu Świętym za złożoną ofiarę na ten cel.
 7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone do skarbonek na potrzeby naszego kościoła oraz wpłaty na nasze konto parafialne (numer konta podany na stronie internetowej parafii oraz w gablocie).
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.