Ogłoszenia duszpasterskie XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 listopada 2019r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne naszej diecezji, gdzie studiuje dwóch naszych kleryków. Po mszy o 10.30 spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,

Wtorek – 8 rocznica święceń biskupich Biskupa Marka Solarczyka, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach,

Środa – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,

Czwartek – wspomnienie Ofiarowania NMP,

Piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

  1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Wypominki o 17.30. Spotkanie Rady Parafialnej o 19.00 w świetlicy.
  2. Nasza Parafia organizuje akcję ubierania choinki na naszym osiedlu w dniu 15 grudnia w godzinach 14 – 17. Z tej okazji ogłaszamy konkurs na własnoręcznie wykonaną szopkę bożonarodzeniową. Informacje w zakrystii i na stronie internetowej parafii.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.