Ogłoszenia duszpasterskie XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 października 2019r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Rozpoczyna on Tydzień misyjny. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na misje. Po mszy o 10.30 spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca.
  2. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  3. W przyszłą niedzielę wypominki za zmarłych o 17.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dzieci od poniedziałku do piątku o 17.30, dorośli po mszy wieczornej w dni powszednie i o 17.30 w niedziele.
  5. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stolikach za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu kościoła i terenu wokół kościoła na nawiedzenie parafii przez Figurę św. Michała Archanioła. Wkrótce rozpocznie się peregrynacja poświęconej figurki św. Michała po domach naszej parafii. Natomiast w pierwsze poniedziałki miesiąca zapraszamy na nabożeństwa ku czci św. Michała Archanioła po mszy wieczornej.
  7. Trwa Synod Młodych w naszej diecezji. Dziś o 19.30 w świetlicy odbędzie się pierwsza parafialna sesja synodu. Zapraszamy na to spotkanie młode osoby, w wieku od 16 do 30 lat pragnące włączyć się w prace synodu. Można również wyrazić swoją opinię o Kościele wypełniając ankietę zamieszczoną na stronie internetowej naszej diecezji.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.