Ogłoszenia duszpasterskie XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 sierpnia 2019r.

  1. Dzisiaj wypominki o 17.30.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – uroczystość NMP Częstochowskiej, msze święte o 7, 9 i 18,

Wtorek – wspomnienie św. Moniki,

Środa – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,

Czwartek – wspomnienie Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

  1. W przyszłą niedzielę wracamy do tradycyjnego porządku mszy niedzielnych, czyli 7, 9, 10.30, 12 i 18. Podczas mszy dla dzieci o 10.30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Z racji I niedzieli miesiąca po sumie poświęcenia kapliczek szensztackich, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na chleb dla ubogich i Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  2. W tym tygodniu zostanie przywieziona do naszego kościoła figura św. Michała Archanioła, która będzie ustanowiona w październiku przed wejściem do kościoła. Koszt figury to 15000zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na ten cel na konto parafialne i w loterii książkowej. Figura będzie wotum za 30 lat istnienia naszej parafii.
  3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:

Paweł Włodzimierz Kowalczyk, kawaler i Aleksandra Steppuhn, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

Marcin Pawluczuk, kawaler i Edyta Ćwiek, panna. Obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.