Msze Święte w wakacje

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Święte w niedziele będą odprawiane o 7, 9, 10.30, 18 i 20. W dni powszednie bez zmian: 7 i 18.

"30 lat naszej parafii"
Zapraszamy do obejrzenia filmu

Ogłoszenia duszpasterskie, XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 lipca 2019r.

1. Dzisiaj święcimy pojazdy mechaniczne po każdej Mszy Świętej na parkingu przed kościołem.

Poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny, po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity,

Wtorek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,

Środa – wspomnienie św. Kingi, dziewicy,

Czwartek – święto św. Jakuba, Apostoła,

Piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

1. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszki na środki transportu dla misjonarzy z racji XX Tygodnia św. Krzysztofa. Szczegóły akcji na plakacie w gablocie.
  2. Obok plebanii został ustawiony pojemnik PCK, gdzie można wrzucać czystą odzież, pościel, buty i pluszaki.
  3. Ojciec Robert, Paulin pracujący w Kamerunie, który głosił kazania w poprzednią niedzielę dziękuje za wspólną modlitwę i zebrane ofiary.
  4. Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Jacek Franciszek Borkowski, wdowiec z par. tut. i Lilia Małgorzata Kołodziejczyk, wdowa z Par. MB Królowej Polski w Otwocku. Zapowiedź pierwsza.

Jeśli ktoś wie o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o zgłoszenie do kancelarii parafialnej. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.