Ogłoszenia duszpasterskie, XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 lipca 2019r.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, poświęcenie kapliczek szensztackich i procesja eucharystyczna po Mszy o 10.30. Przed kościołem zbieramy ofiary na chleb dla ubogich.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera,

Czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,

Piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,

Sobota – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, po mszy wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.

1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii o. Roberta, Paulina – misjonarza z Afryki. Będzie głosił kazania i zbierał ofiary przed kościołem. Ofiary na tacę będą przeznaczone na kolejne remonty w naszej parafii.
  2. W czwartek zaśpiewa w naszym kościele Oliver Palmer, głuchy tenor. Zapraszamy po mszy wieczornej, ok. 18.30.
  3. Dziękujemy ratownikom z Fundacji Ochotnicza Grupa Ratownicza Musso 4×4 za przeprowadzenie kursu pierwszej pomocy w naszej parafii.
  4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Święte w niedziele będą odprawiane o 7, 9, 10.30, 18 i 20. W dni powszednie bez zmian: 7 i 18.
  5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:

Piotr Krzysztof Cygan, kawaler z Parafii św. Antoniego z Padwy w Warszawie i Edyta Sitkiewicz , panna z par. tut. Zapowiedź druga.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o informację. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.