Ogłoszenia duszpasterskie, VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.02.2019r.

1. Dzisiaj o 17.30 wypominki za zmarłych.

I Piątek Miesiąca: rano odwiedziny chorych, spowiedź od 15.30 do 21.00;

I Sobota Miesiąca: rano odwiedziny chorych, konferencja przed chrztem o 16, Różaniec o godz. 17.00, spotkanie KŻR po mszy w kaplicy św. Faustyny.

1. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12 adoracja Najświętszego Sakramentu i poświęcenie kapliczek szensztackich. Przed kościołem zbieramy ofiary na chleb dla ubogich.
  2. Zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską, zwaną kolędą. W tym roku odwiedziliśmy 1357 rodzin, czyli 60,6 % naszych parafian. Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzliwość. Bóg zapłać za złożone ofiary, które będą przeznaczone na tegoroczne prace remontowe i przygotowania do Jubileuszu 30-lecia erygowania naszej parafii.
  3. Zapraszamy na bezpłatne komputerowe badanie wzroku , które odbędzie się 12 marca w godz. 16-18 w Urzędzie Miejskim w Karczewie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  4. W ostatnim czasie odeszli do Pana z naszej parafii: śp. Marek Rudzki, Joanna Lewandowska, Janina Żołądek i Józef Stanaszek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…