Msze Święte w wakacje

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Święte w niedziele będą odprawiane o 7, 9, 10.30, 18 i 20. W dni powszednie bez zmian: 7 i 18.

"30 lat naszej parafii"
Zapraszamy do obejrzenia filmu
"Oto Stoję u drzwi i kołaczę"
Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego
Gdzie jest Twój Brat?
Parafialna inicjatywa ewangelizacyjna
previous arrow
next arrow
Slider

Wizyta duszpasterska 2019

Poniżej plan nadchodzących wizyt duszpasterskich:

18.02. (poniedziałek) – Grota-Roweckiego 2 i 4,
19.02. (wtorek) – Grota-Roweckiego 6 i 7,
20. 02 (środa) – Hallera, Zaułek i Zakątek,
21.02. (czwartek) – Herberta, Krasickiego, Miłosza, Popiełuszki, Reja, Staffa,
22.02. (piątek) – wizyty dodatkowe,
23.02. (sobota) – wizyty dodatkowe.

Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o 16 a w sobotę o 10 od pierwszych numerów.

Cały plan tutaj:

27.12. (czwartek) – ul. Lecha 2 i 3,
28.12. (piątek) – ul. Lecha 1 i 4,
29.12. (sobota) – ul. Lecha 7A,

02.01. (środa) – Lecha 6 i 8,
03.01. (czwartek) – Lecha 5 i 7,
04.01. (piątek) – Lecha 9,
05.01. (sobota) – Lecha 10 i 12,

07.01. (poniedziałek) – Lecha 11, Danuty 8,
08.01. (wtorek) – Danuty 6 i 10,
09.01. (środa) – Danuty 4 i 12,
10.01. (czwartek) – Danuty 14 i 16,
11.01. (piątek) – Hallera 5C i Fieldorfa 4,
12.01. (sobota) – Słoneczna, Bema 2,

14.01. (poniedziałek) – Bema 6 (od I i II klatki),
15.01. (wtorek) – Sikorskiego 6 (od I i III klatki),
16.01. (środa) – Sikorskiego 2 i 3,
17.01. (czwartek) – Sikorskiego 4 (od I i III klatki)
18.01. (piątek) – Sikorskiego 1 i 9,
19.01.(sobota) – Bema 4 (od I i III klatki),

21.01.(poniedziałek) – Sikorskiego 5 i 7,
22.01. (wtorek) – Sikorskiego 8 i 11,
23.01. (środa) – Sikorskiego 10 i 12,
24.01. (czwartek) – Maczka 1 i 2,
25.01. (piątek) – Maczka 3 i 4,
26.01. (sobota) – Ługi (od strony kościoła – także bloki i tzw. górka),

28.01. (poniedziałek) – Maczka 8,
29.01. (wtorek) – Maczka 5,
30.01. (środa) – Maczka 7,
31.01. (czwartek) – Maczka 9,
02.02. (sobota) – Maczka 10,

04.02. (poniedziałek) – Andersa 1,
05.02. (wtorek) – Maczka 6,
06.02.(środa) – Andersa 2,
07.02. (czwartek) – Andersa 3,
08.02.(piątek) – Andersa 6,
09.02. (sobota) – Andersa 5,

11.02. (poniedziałek) – Andersa 8 i 10,,
12.02. (wtorek) – Andersa 4 i 7,
13.02. (środa) – Andersa 12 i Grota-Roweckiego 1,
14.02. (czwartek) – Grota-Roweckiego 3 i 5,
15.02. (piątek) – Grota-Roweckiego 8 i 10,
16.02. (sobota) – Kochanowskiego, Miziołka,

18.02. (poniedziałek) – Grota-Roweckiego 2 i 4,
19.02. (wtorek) – Grota-Roweckiego 6 i 7,
20. 02 (środa) – Hallera, Zaułek i Zakątek,
21.02. (czwartek) – Herberta, Krasickiego, Miłosza, Popiełuszki, Reja, Staffa,
22.02. (piątek) – wizyty dodatkowe,
23.02. (sobota) – wizyty dodatkowe.

Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o 16 a w soboty o 10 od pierwszego numeru.