Wizyta duszpasterska

Rozpoczęła się Kolęda

Msza Święta 07:00 - 08:00, Próba scholi 09:00 - 10:00, Msza Święta dla dzieci 10:30 - 11:30, Spotkanie dla dzieci komunijnych 11:30 - 12:30, Spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca 11:30 - 12:30, Msza Święta 12:00 - 13:00, Msza Święta 18:00 - 19:00,

Ogłoszenia duszpasterskie, XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.11.2018r.

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Po Mszy o 10.30 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców na spotkanie. Ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na seminarium duchowne naszej diecezji.
  2. W tym tygodniu:

Poniedziałek – rocznica święceń biskupich biskupa Marka Solarczyka, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach,

Wtorek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera, spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych o 19 w świetlicy,

Środa – wspomnienie Ofiarowania NMP,

Czwartek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy,

Sobota – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

1. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. Dziękujemy wszystkim osobom, które w okresie jesiennym pomagały porządkować teren przy kościele. Bóg zapłać! Zapraszamy wszystkich do wspólnej troski o naszą parafię.
  3. Nasza parafia organizuje w maju 2019 roku pielgrzymkę do Hiszpanii. Nawiedzimy grób św. Jakuba Apostoła w Santiago de Compostela, miejsca związane ze św. Teresą Wielką oraz innymi świętymi Hiszpanii. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.