Msza Święta 07:00 - 08:00, Kancelaria parafialna 08:00 - 08:30, Msza Święta 18:00 - 19:00,

Ogłoszenia duszpasterskie, XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.11.2018r.

1. Dziś 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy na wspólne śpiewanie Hymnu Narodowego o 12.00. Msza Święta w intencji Ojczyzny o 18.00. Po Mszy zapraszamy młodzież do świetlicy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę są przeznaczone na ogrzewanie kościoła i ułożenie kostki brukowej przy plebanii.

Poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika,

Wtorek – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski,

Piątek – NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia,

Sobota – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

1. W przyszłą niedzielę spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców po Mszy o 10.30. Taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne naszej diecezji.