Ogłoszenia duszpasterskie, XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 21.10.2018r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny i rozpoczynający się Tydzień misyjny. Pamiętajmy w swoich modlitwach o misjonarzach, szczególnie z naszej diecezji. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Po mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity,
  3. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na dom św. Faustyny w Ostrówku.
  4. Można zgłaszać imiona zmarłych na wypominki. Imiona zapisujemy na kartkach, które leżą na stolikach za ławkami i przynosimy do księży w zakrystii lub kancelarii.
  5. Zachęcamy do przyjmowania w domach Obrazu Jezusa Miłosiernego, który peregrynuje po naszej parafii. Obecnie Obraz jest na ul. Lecha. Do każdego mieszkania dotrą koordynatorzy. Pan Jezus powiedział do św. Faustyny: Przez ten Obraz udzielę wielu łask duszom.
  6. W sobotę, 17 listopada nasz Biskup Romuald Kamiński zaprasza do katedry Jubilatów obchodzących w tym roku 50. i 25.lecie zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego. Osoby pragnące uczestniczyć w tej dziękczynnej Eucharystii prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii.
  7. Na tablicy przed kościołem i na stronie internetowej można zapoznać się z aktualnymi numerami telefonów do naszej parafii.
  8. W sobotę, 20 października nasz kleryk Przemysław Misior przyjął strój duchowny – sutannę. Wspierajmy go modlitwą na drodze kapłańskiego powołania.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.