Katechezy ewangelizacyjne

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię."

Wizyta duszpasterska

Rozpoczęła się Kolęda

Dzisiaj w parafii

Msza Święta 07:00 - 08:00, Próba scholi 09:00 - 10:00, Msza Święta dla dzieci 10:30 - 11:30, Spotkanie dla dzieci komunijnych 11:30 - 12:30, Spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca 11:30 - 12:30, Msza Święta 12:00 - 13:00, Msza Święta 18:00 - 19:00,

"Oto Stoję u drzwi i kołaczę"
Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego
Gdzie jest Twój Brat?
Parafialna inicjatywa ewangelizacyjna
previous arrow
next arrow
Slider

Pielgrzymka mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu

Nasza parafia organizuje 27 października pielgrzymkę mężczyzn do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu – https://www.swietyjozef.kalisz.pl. Zapisy po mszach świętych w zakrystii.

Święty Józef jest nazywany: robotnikiem, wychowawcą, głową rodziny, prorokiem, ubogim Sługą Bożym, człowiekiem o czystym sercu, sprawiedliwością, patronem Kościoła i zarządcą skarbów Nieba. Zwracając się do Niego możemy otrzymać drogowskaz do dalszego życia i powołania. Ze względu na swoje zasługi Bóg zawsze Go wysłuchuje. Jest naszym szczególnym obrońcą przed złem. Ponadto jest wzorem wytrwałości, czystości, wiary i nadziei.