Wizyta duszpasterska

Rozpoczęła się Kolęda

Msza Święta 07:00 - 08:00, Próba scholi 09:00 - 10:00, Msza Święta dla dzieci 10:30 - 11:30, Spotkanie dla dzieci komunijnych 11:30 - 12:30, Spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca 11:30 - 12:30, Msza Święta 12:00 - 13:00, Msza Święta 18:00 - 19:00,

Ogłoszenia duszpasterskie, XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.09.2018r.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca poświęcenie kapliczek szensztackich, Nowenna Jubileuszowa z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości oraz procesja eucharystyczna po Mszy o 12. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na chleb dla ubogich i katolicki Ośrodek Adopcyjny.

Poniedziałek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,

I Czwartek miesiąca – Litania do Imienia Jezus, Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, Za Ojczyznę i Radio Maryja o godz. 18.00,

I Piątek miesiąca– wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera, rano odwiedziny chorych, spowiedź od 15.30 do 21.00 (szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież rozpoczynające rok szkolny),

Sobota – święto Narodzenia NMP;

1. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Świętą o 10.30, na której poświęcone zostaną tornistry i przybory szkolne. Ofiary na tacę będą przeznaczone na nowe organy elektryczne w naszym kościele. Instrument wraz z nagłośnieniem zostanie zainstalowany w tym tygodniu.
  2. Przypominamy, że z dniem 1 września wracamy do stałego rozkładu Mszy Świętych: w dni powszednie o 7 i 18 a w niedziele o 7, 9, 10.30, 12 i 18.
  3. Rozpoczynamy spotkania grup parafialnychw naszej parafii. Zapraszamy dzieci do świetlicy od poniedziałku do piątku w godz. 16-19.
  4. W niedzielę 16 września rozpoczynamy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapraszamy wszystkich narzeczonych do salki na plebanii na godz. 19.00.
  5. Wszystkich, którzy uczestniczyli w tym roku w pieszych pielgrzymkach zapraszamy na Mszę Świętą w intencji pielgrzymów w środę na 18.00 a następnie na spotkanie w świetlicy.
  6. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy budowie boiska wielofunkcyjnego na osiedlu Ługi. Za ewentualne utrudnienia na parkingu przed kościołem z góry przepraszamy. Przy okazji dziękujemy Przewodniczącemu Rady Miasta Otwocka p. Jarosławowi Margielskiemui Radnemu p. Marcinowi Kraśniewskiemu, czyli inicjatorom tego pięknego dzieła.
  7. W niedzielę, 23 września nasza parafia przy współpracy Fundacji ‘Drużyna Błażeja’ oraz miasta Otwock i Karczew organizuje piknik charytatywny na rzecz chorej dziewczynki Ani Błachnio. Zbieramy nowe zabawki na loterię fantową.