Msze Święte w wakacje

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Święte w niedziele będą odprawiane o 7, 9, 10.30, 18 i 20. W dni powszednie bez zmian: 7 i 18.

"30 lat naszej parafii"
Zapraszamy do obejrzenia filmu

Ogłoszenia duszpasterskie, XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 22.07.2018r.

1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych. Po mszy o 18.00 nabożeństwo do św. Rity.

Poniedziałek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;

Wtorek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy;

Środa – święto św. Jakuba, Apostoła;

Czwartek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP;

1. W przyszłą niedzielę wypominki za zmarłych o 17.30 Przed kościołem zbiórka do puszki przeznaczona na środki transportu dla misjonarzy. Szczegóły „Akcji św. Krzysztof – 1 gr za 1 km” na plakacie w gablocie. Warto również zapoznać się z Dekalogiem Kierowcy, co z pewnością ułatwi poruszanie się po drogach.
  2. Zbliża się czas pielgrzymek na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w naszej diecezjalnej 35 Pieszej Praskiej Pielgrzymce Rodzin. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. Osoby oddelegowane przez MOPS w Otwocku zapraszamy po odbiór żywności 28 lipca (sobota) od 9 do 11.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Karol Paweł Krause i Dorota Krause, obydwoje stanu wolnego z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o informację. Polecamy narzeczonych modlitwie wszystkich parafian.