Ogłoszenia duszpasterskie, XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 15.07.2018r.

1. Dzisiaj mamy możliwość zapoznania się z wystawą poświęconą bł. Ks. Jerzemu Popiełuszce, przygotowaną przez NSZZ Solidarność Region Mazowsze Oddział Otwock. Wystawa będzie w naszym kościele do soboty.
  2. W poniedziałek obchodzimy liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będziemy święcić pojazdy z okazji wspomnienia św. Krzysztofa.
  4. W sobotę 21 lipca Klub Honorowych Dawców Krwi z Karczewa organizuje pobór krwi. Ekipa medyczna będzie oczekiwała przy Przedszkolu nr 3 „Ługuś”. Rejestracja od 10 do 14.Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty.
  5. Osoby oddelegowane przez MOPS w Otwocku zapraszamy po odbiór żywności 28 lipca (sobota) od 9 do 11.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Mateusz Bocian, kawaler z par. tut. i Magdalena Izabela Chojnacka, panna z Par. św. Klemensa Rzymskiego w Nadarzynie. Zapowiedź druga.

Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o informację. Polecamy narzeczonych modlitwie wszystkich parafian.