Wizyta duszpasterska

Rozpoczęła się Kolęda

Msza Święta 07:00 - 08:00, Próba scholi 09:00 - 10:00, Msza Święta dla dzieci 10:30 - 11:30, Spotkanie dla dzieci komunijnych 11:30 - 12:30, Spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca 11:30 - 12:30, Msza Święta 12:00 - 13:00, Msza Święta 18:00 - 19:00,

Ogłoszenia duszpasterskie, NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 20.05.2018r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Przypominamy o obowiązku Komunii Świętej wielkanocnej. Dla naszej parafii jest to uroczysty dzień I Komunii Świętej.

Poniedziałek, 21 maja – święto NMP Matki Kościoła,

Czwartek, 24 maja – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana,

Sobota, 26 maja – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. Jest to Dzień Matki.

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. O 10.30 będziemy przeżywali rocznicę I Komunii Świętej. Będziemy też dziękowali za dar kapłaństwa z okazji rocznicy święceń ks. Proboszcza (o 10.30) i ks. Wiesława (o 12.00). Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
  2. Proboszcz i Radny Miasta Otwocka p. Marcin Kraśniewski zapraszają na Dzień Dziecka na Ługach w przyszłą niedzielę. Rozpoczynamy Mszą Świętą o 10.30 a następnie udamy się na plac przy Danuty 14, gdzie będzie przygotowanych mnóstwo atrakcji aż do g. 18.00. Szczegółowe informacje na plakatach w gablotach. Po Mszy o 10.30 będziemy również zbierać przed kościołem ofiary na leczenie wspomagające dla Ani Błachnio, która choruje na złośliwy nowotwór.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Adam Grzegorz Masny i Marta Walczak, obydwoje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

Olgierd Refad Jurkowiecki, kawaler z Par. św. Andrzeja Boboli w Warszawie i Dorota Zofia Michalak, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o informację. Polecamy narzeczonych modlitwie wszystkich parafian.