Msze Święte w wakacje

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Święte w niedziele będą odprawiane o 7, 9, 10.30, 18 i 20. W dni powszednie bez zmian: 7 i 18.

"30 lat naszej parafii"
Zapraszamy do obejrzenia filmu
"Oto Stoję u drzwi i kołaczę"
Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego
Gdzie jest Twój Brat?
Parafialna inicjatywa ewangelizacyjna
previous arrow
next arrow
Slider

Ogłoszenia duszpasterskie, VII NIEDZIELA WIELKANOCY, 13.05.2018r. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nabożeństwo majowe o 17.30. Po mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są na remont elewacji na froncie kościoła. Prace malarskie już się zakończyły. Wykonamy jeszcze remont fragmentu dachu kościoła.
  2. W tym tygodniu przeżywamy w liturgii:

14 maja, poniedziałek – święto św. Macieja Apostoła,

16 maja, środa – Uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

  1. W sobotę, 19 maja zapraszamy na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczniemy je Mszą Świętą wigilijną o godz. 18.00 a zakończymy ok. 22.00.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Przypominamy, że przykazania kościelne zobowiązują nas do przyjęcia Komunii Świętej w tym czasie. Podczas Mszy Świętej o 10.30 dzieci z naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Komunię Świętą.
  3. Dzieci, które będą obchodziły w tym roku rocznicę I Komunii Świętej, których rodzice nie byli na spotkaniu organizacyjnym prosimy o kontakt z ks. proboszczem.
  4. Wszystkie osoby, które chcą włączyć się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało zapraszamy na spotkanie we wtorek o 19.00 w świetlicy.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Mateusz Piotr Jankowski, kawaler z par. tut. i Anna Walenda, panna z Par. MB Królowej Polskich Męczenników w Warszawie. Zapowiedź druga.

Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o informację. Polecamy narzeczonych modlitwie wszystkich parafian.

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.