Wizyta duszpasterska

Rozpoczęła się Kolęda

Msza Święta 07:00 - 08:00, Próba scholi 09:00 - 10:00, Msza Święta dla dzieci 10:30 - 11:30, Spotkanie dla dzieci komunijnych 11:30 - 12:30, Spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca 11:30 - 12:30, Msza Święta 12:00 - 13:00, Msza Święta 18:00 - 19:00,

Ogłoszenia duszpasterskie, VII NIEDZIELA WIELKANOCY, 13.05.2018r. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nabożeństwo majowe o 17.30. Po mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone są na remont elewacji na froncie kościoła. Prace malarskie już się zakończyły. Wykonamy jeszcze remont fragmentu dachu kościoła.

14 maja, poniedziałek – święto św. Macieja Apostoła,

16 maja, środa – Uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

1. W sobotę, 19 maja zapraszamy na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczniemy je Mszą Świętą wigilijną o godz. 18.00 a zakończymy ok. 22.00.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Przypominamy, że przykazania kościelne zobowiązują nas do przyjęcia Komunii Świętej w tym czasie. Podczas Mszy Świętej o 10.30 dzieci z naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Komunię Świętą.
  3. Dzieci, które będą obchodziły w tym roku rocznicę I Komunii Świętej, których rodzice nie byli na spotkaniu organizacyjnym prosimy o kontakt z ks. proboszczem.
  4. Wszystkie osoby, które chcą włączyć się w przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało zapraszamy na spotkanie we wtorek o 19.00 w świetlicy.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Mateusz Piotr Jankowski, kawaler z par. tut. i Anna Walenda, panna z Par. MB Królowej Polskich Męczenników w Warszawie. Zapowiedź druga.

Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o informację. Polecamy narzeczonych modlitwie wszystkich parafian.