Wizyta duszpasterska

Rozpoczęła się Kolęda

Msza Święta 07:00 - 08:00, Próba scholi 09:00 - 10:00, Msza Święta dla dzieci 10:30 - 11:30, Spotkanie dla dzieci komunijnych 11:30 - 12:30, Spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca 11:30 - 12:30, Msza Święta 12:00 - 13:00, Msza Święta 18:00 - 19:00,

Ogłoszenia duszpasterskie, IV NIEDZIELA WIELKANOCY, 22.04.2018r.

1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy dzisiaj kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. W tym tygodniu w sposób szczególny pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o kapłanach oraz o tych, którzy usłyszeli już, bądź usłyszą głos Pana w swoim sercu, zwłaszcza
    o klerykach naszego diecezjalnego seminarium.

2. W tym tygodniu również będziemy przeżywać w liturgii:

– w poniedziałek 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
Msze święte o 700 i 1800.

– w środę 25 kwietnia – święto św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień imienin biskupa pomocniczego naszej
diecezji Marka Solarczyka, pamiętajmy o nim w modlitwie.

3. W tym tygodniu, we wtorek i czwartek, kancelaria będzie czynna wyjątkowo wieczorem od 1900 do 1930.

4. Dziś po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity.

5. Od 15 kwietnia do 13 maja w każdą niedzielę wspólnoty neokatechumenalne prowadzą akcję „Misje na
placach”. Zapraszamy wszystkich na plac przy ul. Bema na 1545 na wspólną modlitwę Nieszporami i śpiewem.

6. Zapraszamy wszystkie dzieci do naszej świetlicy parafialnej, która jest czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 1600-1900.

7. Spotkanie bielanek i kandydatek w sobotę 12 maja o 9:00. Prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów
na Procesję Bożego Ciała.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

– Kamil Kacprzak, kawaler i Justyna Iwona Oklesińska, panna, oboje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

– Damian Opszalski, kawaler z Par. św. Szczepana w Raszynie i Ewelina Frelek, panna z par. tut. Zapowiedź druga.

– Artur Adam Andrzejewski, kawaler z par. tut. i Karolina Polubiec, panna z Par. Wszystkich Świętych w Sobieniach-Jeziorach. Zapowiedź druga.

– Konrad Kamil Kijewski, kawaler z Par. św. o. Pio w Warszawie i Justyna Błażejczyk, panna z par. tut. Zapowiedź druga.

Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o informację. Polecamy narzeczonych modlitwie wszystkich parafian.

9. Ksiądz proboszcz z pielgrzymami serdecznie pozdrawiają i zapewniają o modlitwie w intencji całej parafii.