Dzisiaj w parafii

Rekolekcje Wielkopostne Całodniowe, Biblioteka parafialna 18:00 - 19:30,

Katechezy ewangelizacyjne

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię."

"Oto Stoję u drzwi i kołaczę"
Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego
Gdzie jest Twój Brat?
Parafialna inicjatywa ewangelizacyjna
previous arrow
next arrow
Slider

Święto Miłosierdzia Bożego

Już w tę niedzielę czyli 8 kwietnia obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia przypada nasz odpust parafialny. Suma odpustowa z procesją zostanie odprawiona o 12.00. Kazanie wygłosi ks. Kanonik dr Marcin Brzeziński, proboszcz Parafii św. Stanisława Kostki w Warszawie. Następnie zapraszamy na agapę z różnymi atrakcjami. O 15.00 Godzina Miłosierdzia. Szczegółowy program na tablicy przy bramie oraz tutaj. Po Mszy Świętej wieczornej potańcówka pod gwiazdami. Wszystko zakończymy Apelem Jasnogórskim o 21. Zapraszamy serdecznie, również do pomocy w przygotowaniach, szczególnie w pieczeniu ciast.