Ogłoszenia duszpasterskie, V NIEDZIELA ZWYKŁA, 04.02.2018

Poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,

Czwartek – spotkanie Rycerzy Jana Pała II, zapraszamy nowych kandydatów,

Sobota – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. Jerycho modlitewne w kaplicy św. Faustyny od 9 do 16.

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli Miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo kapliczek szensztackich po Mszy o 12. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na chleb dla ubogich.
  2. W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszej parafii o. Jerzy Wilk, Kamilianin, który wygłosi kazania. Ofiary na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła.. Po mszy o 10.30 zapraszamy na spotkanie dzieci i rodziców pierwszokomunijnych a po mszy wieczornej na modlitwę uwielbienia
  3. Wspólnota Ruchu Szensztackiego zaprasza na Mszę Świętą w intencji miasta Otwocka do kaplicy Sióstr Szensztackich w najbliższy piątek na 19.00.
  4. Z przykrością informujemy, że była próba włamania do naszego kościoła. Został naruszony zamek w jednych drzwiach. Na szczęście nikt nie dostał się do środka. Zachęcamy do modlitwy i czujności.
  5. W naszej parafii rozpoczął się kurs przedmałżeński. Zapraszamy narzeczonych w niedzielę o 19.00 do salki na plebanii
  6. Kolęda:

05.02. (poniedziałek) – Lecha 5 i 10, Hallera 5C

06.02. (wtorek) – Lecha 11, Danuty 4 i 12,

07.02. (środa) – Danuty 6, 8 i 10

08.02. (czwartek) – Danuty 14 i 16

09.02. (piątek) – Fieldorfa 4

10.02. (sobota) – Miziołka, Ługi

12.02. (poniedziałek) – wizyty dodatkowe

13.02. (wtorek) – wizyty dodatkowe

W dni powszednie kolęd od 16 do 21 a w sobotę od 10. Kolędę rozpoczynamy od pierwszego numeru.

1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:

Marcin Cichocki, kawaler i Anna Katarzyna Szostak, panna, obydwoje z par. tut. Zapowiedź druga.

Piotr Andrzej Wesołek, kawaler i Aneta Justyna Węglewska, panna, obydwoje z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o informację. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.