Witamy na nowej stronie naszej parafii

Witamy na nowej stronie naszej parafii

Ruszamy z nową wersją strony naszej parafii pod nowym adresem (domeną). Strona jest jeszcze w trakcie budowy ale najważniejsze informacje i funkcjonalności zostały już przeniesione.

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowa strona http://diecezja.waw.pl/lugi/ nie będzie już aktualizowana i niebawem nie będzie już dostępna. Informacje, które się tam znajdują zostały zarchiwizowane.

Mamy nadzieję, że nowy wgląd polepszy czytelność oraz dostępność do informacji (także na urządzeniach mobilnych). Wszelkie uwagi, znalezione błędy oraz propozycje zmian prosimy kierować do redakcji przez stronę Kontakt. Zapraszamy także do współpracy osoby, które chcą uczestniczyć w rozwoju strony.

Pozdrawiamy+,
Redakcja strony Parafia Miłosierdzia Bożego w Otwocku

Dodaj komentarz