Msze Święte w wakacje

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Święte w niedziele będą odprawiane o 7, 9, 10.30, 18 i 20. W dni powszednie bez zmian: 7 i 18.

"30 lat naszej parafii"
Zapraszamy do obejrzenia filmu
"Oto Stoję u drzwi i kołaczę"
Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego
Gdzie jest Twój Brat?
Parafialna inicjatywa ewangelizacyjna
previous arrow
next arrow
Slider
Erygowanie Chorągwi Miłosierdzia Bożego w Otwocku (Zakon Rycerzy Jana Pawła II)

Erygowanie Chorągwi Miłosierdzia Bożego w Otwocku (Zakon Rycerzy Jana Pawła II)

12 listopada AD 2017 w naszej parafii w czasie mszy św. o godz. 12:00 została erygowana chorągiew Miłosierdzia Bożego w Otwocku o numerze XXVIII. Pięciu mężczyzn wstąpiło do zakonu Rycerzy Jana Pawła II (http://rycerzejp2.com.pl/).

W uroczystości udział wzięli: Generał Zakonu ZBr. Krzysztof Wąsowski, Generalny Kustosz ZBr. Adam Ślizawski, Generalny Ceremoniarz ZBr. Krzysztof Gralik, Komandor Warszawsko-Praski ZBr. Jacek Serwiński oraz Bracia z Chorągwi św. Wincentego a Paulo w Otwocku z Wielkim Rycerza ZBr. Ireneuszem Pytlakiem, z Chorągwi Miłosierdzia Bożego w Ząbkach z Wielkim Rycerzem ZBr. Andrzejem Chibowskim oraz Bracia z Chorągwi Katedralnej. Po mszy odbyło się pierwsze Zebranie Chorągwi, na którym wybrano władze Chorągwi: Wielkim Rycerzem został ZBr. Tomasz Pielak (oddelegowany z Chorągwi św. Wincentego a Paulo), Kanclerzem – ZBr. Grzegorz Woliński, a Skarbnikiem ZBr. Jacek Borkowski.

Wszystkich mężczyzn zainteresowanych przyłączeniem się do tego dzieła zachęcamy do kontaktu z Kapelanem Chorągwi ks. proboszczem Dariuszem Balą.

Vivat Iesus! Totus Tuus!

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii.